УВАГА!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей! Якщо Ви, чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів:   WhatsApp, Viber, Telegram, Signal

13:25:32 13.04.2022

Засідання двадцять другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

24 лютого 2022 року о 13.00 у приміщенні Соколівського центрального сільського будинку культури відбудеться засідання двадцять другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

08:37:42 22.02.2022

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму (1 вакансія).

16:33:23 16.02.2022

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії загального відділу Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії загального відділу Соколівської сільської ради (1 вакансія).

09:11:44 16.02.2022

ЗВІТ Соколівського сільського голови за 2021 рік

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Соколівської сільської ради  та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Соколівської сільської ради 25 лютого 2022 року о 17.00 за адресою: с. Соколівське, вул. Центральна, 46 у КЗ "Центральний Соколівський сільський  будинок культури" Соколівської сільської ради відбудеться публічний звіт Соколівського сільського голови за 2021 рік.

08:05:06 16.02.2022

Оголошення!

25 лютого 2022 року о 18:00 в приміщенні Соколівського центрального сільського будинку культури відбудуться загальні громадські слухання стосовно обговорення питання щодо обмеження поховання померлих не місцевих мешканців на кладовищах, які знаходяться на території Соколівської сільської ради.

10:13:48 11.02.2022