Відділ безоплатної правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

​​​​​​​Запровадження е-рецепта на ліки: як його отримати та купувати ліки по-новому?

Запровадження е-рецепта на ліки: як його отримати та купувати ліки по-новому? Багато запитань у громадян викликав Наказ Міністерства охорони здоров’я України №494 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України щодо призначення та відпуску лікарських засобів і медичних виробів за рецептом”, який набрав чинності з 01 квітня 2023 року.

15:46:15 06.06.2023

Іпотечне кредитування для ВПО

За різними даними, внаслідок воєнних дій на території України залишилось без житла від 1,5 до 2,5 млн осіб. Це просто колосальні цифри. Звичайно, держава впроваджує різноманітні правові механізми, які допоможуть таким громадянам отримати компенсацію за таке майно, зокрема зовсім недавно Верховною Радою України прийнято Закон України “Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації”. Ще однією додатковою можливістю є іпотечне кредитування для ВПО.

12:59:29 08.05.2023

Прaвa тa сoціaльні гaрaнтії членів сім’ї військoвoслужбoвця

Дo членів сім’ї військoвoслужбoвця нaлежaть йoгo (її) дружинa (чoлoвік), їхні діти і бaтьки. Діти є членaми сім’ї незaлежнo від тoгo, чи є це діти будь-кoгo з пoдружжя, спільні aбo усинoвлені, нaрoджені в шлюбі aбo пoзaшлюбні.

14:01:34 26.09.2022