Відділ безоплатної правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Результати проєкту EU4Skills: рівень підготовки випускників за офісними професіями

У попередньому матеріалі проєкту EU4Skills, розміщеному на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук, йшла мова про зайнятість випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти сфери офісних професій. У даному матеріалі надається інформація про їхній рівень підготовки.

16:12:29 28.04.2022

Як діяти керівникам установ, підприємств, організацій в разі окупації?

Україна потерпає від збройної агресії російської федерації. Ворог захоплює населені пункти разом з інфраструктурою та місцевим населенням. До рук агресора потрапляють як стратегічні об’єкти, безперервна діяльність яких забезпечує життя в Україні, так і різні підприємства, організації та установи, тому числі й державні.

14:39:55 28.04.2022

Розмитнення авто для українців у період воєнного стану

Придбання автомобілів у власність, які знаходяться за кордоном є дуже актуальним для українців. А питання їх розмитнення, а саме його вартість, обговорювалося постійно, оскільки розмитнення може коштувати більше ніж саме авто. Під час воєнного стану українців звільнили від сплати податків при ввезені транспортних засобів на митну територію України. Детальніше про це розповідають юристки Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Мисник та Наталія Цуцман.

15:09:44 18.04.2022

Мобілізація працівників: що повинні знати роботодавці та робітники

Як відбувається отримання повістки про мобілізацію на військову службу на роботі? Чи можна залишитися без роботи, вступивши до війська? Що потрібно, аби не втратити своє робоче місце? Роз’яснюють фахівці системи  безоплатної правової допомоги.

15:08:55 18.04.2022