Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Стажування студентів: за якою формою укладається договір?

Типова форма договору про стажування студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємствах, в установах та організаціях та Порядок укладення договору про стажування студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємствах, в установах та організаціях затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 року № 20 (із змінами).

12:53:43 03.03.2023

Хто з числа членів малозабезпеченої сім’ї може отримати допомогу на здобуття економічної самостійності?

Допомогу на здобуття економічної самостійності може отримати непрацююча працездатна особа з числа членів малозабезпеченої сім’ї у разі її реєстрації як безробітної в установленому порядку, яка виявила бажання отримати фінансову допомогу для організації підприємницької діяльності. Це питання врегульоване Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397 (із змінами).

12:48:03 03.03.2023

Моделювання швейних виробів – сучасні курси, які пропонує служба зайнятості

Бажаєте бути успішними – навчайтеся! А якщо навчатися – то лише у професіоналів! Цього разу Державна служба зайнятості пропонує курси цільового призначення за навчальною програмою «Моделювання швейних виробів», що проходитимуть у березні цього року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

10:11:21 03.03.2023

Який документ регламентує порядок створення стимулів для інтеграції на ринок праці непрацюючим працездатним особам?

Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, її розмір та умови повернення визначаються Кабінетом Міністрів України. Це визначено у ст. 9 Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

09:56:45 02.03.2023

«єРобота»: пройдіть курси і перемога вам гарантована

Маєте ідею для створення власного бізнесу? Пропонуємо скористатися урядовою програмою  «єРобота»! Нагадаємо, що ця програма орієнтована на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створенням нових робочих місць

13:23:17 01.03.2023

АТ «Укрпошта»: у Благовіщенській громаді є потреба у працівниках

Ви роботодавець і маєте потребу в  оперативному комплектуванні підприємство необхідними кваліфікованими кадрами? Завітайте до служби зайнятості і вам буде організований міні-ярмарок вакансій, де є реальна можливість поєднати ваші інтереси з інтересами громадян, які шукають роботу!

09:27:19 01.03.2023