Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

У яких випадках повертається виплачена допомога по частковому безробіттю відносно найманих працівників?

Пунктом 22 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21 червня 2022 року  № 702, передбачено, що протягом 180 календарних днів виплати допомоги по частковому безробіттю та протягом відповідного строку після завершення виплати такої допомоги роботодавець має забезпечити збереження гарантій зайнятості працівників, яким виплачувалася допомога.

08:52:46 23.02.2023

Вправно прикрашати смаколики навчать на курсах цільового призначення

Особливості виготовлення та формування прикрас для тортів та тістечок, технології приготування бісквітних кап-кейсів, виробів з мигдалево тіста, виробів з мастики, шоколаду, нові способи оформлення кондитерських виробів, зокрема щодо художнього оздоблення, поєднання матеріалів за кольором, формою та розмірами, а також основні поняття про сировину, що використовується у кондитерському виробництві – все це є можливість опанувати вже зараз.

08:44:14 23.02.2023

За рахунок яких коштів виплачується роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб з інвалідністю?

Компенсація на працевлаштування зареєстрованих безробітних – осіб з інвалідністю виплачується за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

08:40:47 21.02.2023

Компенсація роботодавцю за працевлаштування безробітних: які зміни відбулися у законодавстві?

Нагадаємо, що Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці” (далі – Закон про зміни), серед іншого, внесені зміни до Закону України “Про зайнятість населення”. Основна частина положень Закону про зміни набрала чинності 29 жовтня 2022 року, частина – 29 січня 2023 року, окремі зміни наберуть чинності 29 квітня 2023 року.

10:49:19 20.02.2023