Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Лицювальник-плиточник: як стати майстром оздоблювальних робіт у будівництві

Є бажання створювати вишукані фасади та сучасні інтер’єри будинків, навчитися виконувати якісне покриття різних поверхонь плиткою, каменем або іншими декоративно-оздоблювальними матеріалами? Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості чекає на вас!

10:44:35 20.02.2023

Надання мікрогрантів за програмою «єРобота»: які зміни відбулися?

Нагадаємо, що процедурні питання надання мікрогрантів врегульовані Порядком проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідну кількість балів (оцінку) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану та договору про надання мікрогранту, кінцеві строки подання заяв та граничну суму мікрогрантів, що затверджений наказом Міністерства економіки України від 06 липня 2022 року № 1969, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 липня 2022 року за № 751/38087 (далі - Порядок).

10:43:37 20.02.2023

Сьогодні понад 30 безробітних розпочали навчання на курсах щодо особливостей виконання робіт у агросфері

Ви роботодавець агросфери, яка є основою продовольчої безпеки країни, вже розпочинаєте цикл весняно-польових робіт, у вас є потреба   у висококваліфікованих працівниках, які у своїй роботі застосовуватимуть нові технологічні процеси обробітку землі чи виконанні інших сільськогосподарських робіт? У цьому вам допоможе Державна служба зайнятості, яка організує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян.

10:41:34 20.02.2023