Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Яка тривалість виплати роботодавцям компенсації за працевлаштування особи з інвалідністю?

Загальна тривалість виплати компенсації при працевлаштуванні особи з інвалідністю з числа зареєстрованих безробітних становить 6 місяців. Це визначено частиною 2 статті 26 Закону України “Про зайнятість населення”.

11:01:08 27.02.2023

У яких випадках повертається виплачена допомога по частковому безробіттю фізичними особами-підприємцями?

Пунктом 22 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702, передбачено, що протягом 180 календарних днів виплати допомоги по частковому безробіттю та протягом відповідного строку після завершення виплати такої допомоги фізична особа - підприємець, яка є застрахованою особою, має забезпечити ведення підприємницької діяльності.

11:26:04 24.02.2023

Шановний роботодавець!

Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості інформує, що 16.02.2023 р. набрала чинності Постанова КМУ від 10.02.2023 р. № 124 “Про затвердження Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних”.

11:25:53 24.02.2023