Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Програмне керування HAAS: що потрібно знати

Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом з програмним керуванням HAAS» - це назва курсів цільового призначення, що організовуються на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

08:09:42 22.09.2022

Ви електрик? Для вас є робота на Кіровоградщині

Ви електрик за освітою? Перебуваєте у пошуку роботи? Ви вправно вмієте виконуватинескладні роботи з ремонту і обслуговуванняелектроустаткування, монтувати і ремонтувати розподільні коробки? Для Вас є робота!

16:46:30 21.09.2022

Кіровоградщина:плануєте працювати за кордоном? Тоді ця інформація для вас!

Коли українці збираються працювати закордоном, їх свідомість затьмарюють думки про високу заробітну плату та кар’єрний ріст. Про негативні наслідки трудової міграції мало хто задумується.

16:45:45 21.09.2022

Чи можуть поляки працювати у сфері охорони здоров’я?

Сьогодні, 16 вересня, набрав чинності Закон України «Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України», який дозволяє роботодавцям застосовувати працю громадян Республіки Польща без дозволів Державної служби зайнятості.

15:38:21 20.09.2022

Питання – відповіді Протягом якого періоду часу може звернутись роботодавець за отриманням допомоги по частковому безробіттю?

Роботодавецьможе звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг). Це передбачено п. 12 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21.06.2022 № 702.

11:22:44 20.09.2022

На Кіровоградщині є потреба у вантажниках

Маєте гарну фізичну підготовку та шукаєте роботу? Добре розвинені такі навички як спритність та витривалість? Є робота!Вантажник - працівник, якийвиконує будь-які навантажувальні та (або) розвантажувальні роботи.

11:11:09 20.09.2022

Інформаційні технології: опановуйте те, що зараз на часі

Бажаєте бути обізнаним у сфері інформаційних технологій? Чи замало знань та вмінь щодо роботи з електронними таблицями, графіками та презентаціями? У цьому вам допоможе Державна служба зайнятості. Адже саме вона організовує професійне навчання.

11:06:17 20.09.2022