Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Є бажання працювати адміністратором? Запрошуємо на навчання

Бажаєте мати престижну та актуальну професію? Пропонуємо вам опанувати спеціальність,яка наразі має попит практично у всіх сферах діяльності – від офісу до найбільшого виробничого підприємства.Це професія«Адміністратор».

08:09:46 16.09.2022

Від співбесіди до працевлаштування: як отримати позитивне рішення від роботодавця

З метою підготовки до співбесіди та опановування навичок ділового спілкування з роботодавцем, навичок впевненості у власних професійних досягнень, Державна служба зайнятості організовує тренінги «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

08:05:26 16.09.2022

Як поставити кондиціонер в будинку та систему опалення? Навчайтеся на слюсаря-сантехніка

Слюсар-сантехнік: підтримує сприятливий клімат у житлових і виробничих приміщеннях, стежить за справністю водопроводу та каналізації, виконує монтажні роботи щодо налаштування системи опалення та водопостачання.

10:10:50 15.09.2022

Підготуйте резюме, що виділяється! Збільшуйте свої шанси отримати роботу!

«Як створити професійне резюме?» — питання, яке хвилює майже кожного, хто шукає роботу. Ви саметой, у кого це питання наразі актуальне? Пропонуємо допомогу. Завітайте на онлайн-захід під назвою «Резюме в період воєнного часу».

10:07:13 15.09.2022

EU4Skills: розмір заробітних плат працевлаштованих випускників

Питання розміру заробітних плат випускників закладів професійної освіти – одне із складових дослідження, що проводилося торік у рамках пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

10:05:35 15.09.2022