Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Питання – відповіді Які особливості дистанційної роботи передбачає законодавство про працю?

Слід зазначити, що під часукладення трудового договору про дистанційну роботу роботодавець має забезпечувати виконання пунктів 1, 3, 5, 7-9 частини першої статті 29 Кодексу законів про працю України (із змінами, зокрема внесеними законом, що набрав чинності 19.07.2022). Також, у разі потреби, роботодавець має надавати працівникові необхідні для виконання роботи обладнання та засобита рекомендації щодо роботи з ними.

11:22:56 22.08.2022

Як профіль у соціальних мережах впливає на працевлаштування?

Зазвичай, рекрутери багатьох компаній перевіряють особисті сторінки соціальних мереж майбутнього працівника. Це допомагаєпереконатися в тому, чи підходять їм не тільки описані у резюме вміння, а й спосіб життя кандидата.

11:21:43 22.08.2022

Жителям Кіровоградщини пропонують змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність

Міністерство цифрової трансформації України спільно з компанією BinanceCharity та Львівським ІТ Кластером – IT Generation реалізували освітню програму для всіх українців, які хочуть змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність.

11:19:17 22.08.2022

Консультації для роботодавців із поширених питань: ви запитуєте – ми відповідаємо!

Кожного роботодавця рано чи пізно настигає низка питань, зокрема, щодо добору працівників,організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації,як безробітних громадян, так і працівників, організації громадських та інших робіт тимчасового характерутощо.

11:15:40 22.08.2022

Питання – відповіді Які зміни відбулись у законодавстві про працю в частині регулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом?

З 10.08.2022 набрав чинності Закон України від 18.07.2022 № 2421-IX«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом», яким внесені зміни до Кодексу законів про працю України.

11:14:35 22.08.2022

Перелік послуг, які надають фахівці Державної служби зайнятості для громадян

Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами соціальних послуг за цим Законом та Законом України «Про зайнятість населення» є:

11:09:23 22.08.2022

Питання – відповіді Чи зобов’язаний безробітний повідомляти центр зайнятості про виїзд за кордон?

Так, зареєстрований безробітний зобов’язанийу разі виїзду за кордон під час воєнного стану повідомити про це центру зайнятості. Це передбачено п. 28 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2018 № 792 (зі змінами).

11:07:40 22.08.2022

Корисні посилання для тих, хто планує відкрити бізнес, стати юридичною особою або отримати грант на власну справу

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Тому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. Пропонуємо добірку держпослуг для теперішніх і майбутніх підприємців, які допоможуть вам розпочати або продовжити власну справу.

09:52:08 22.08.2022