Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Чи можуть поляки працювати у сфері охорони здоров’я?

Сьогодні, 16 вересня, набрав чинності Закон України «Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України», який дозволяє роботодавцям застосовувати працю громадян Республіки Польща без дозволів Державної служби зайнятості.

14:16:35 16.09.2022

На Кіровоградщині готують офісних фахівців

Дослідження регіонального ринку праці, що проводилося у рамках програми Європейського Союзу «EU4Skills: кращі навички для сучасної України» для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні, показало наступне.

11:25:59 16.09.2022

Скільки готові платити педіатрам на Кіровоградщині та де є вільні місця?

На Кіровоградщині наразі відкриті вакансії для педіатрів та педіатрів-неонатологів. Роботодавці згодні влаштовувати працівників як із вимогами до стажу роботи, так і без нього. Зарплатню обіцяють до 20 000 грн.

09:56:38 16.09.2022

Робота на Кіровоградщині: які вакансії найменш популярні

Фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості неодноразово аналізували базу даних вакансій.Серед затребуваних є й ті,  які не користуються попитом у роботодавців? Скількиж готові платити роботодавці працівникам:

08:25:28 16.09.2022

Чому жителі Кіровоградщини часто працюють не за здобутою професією?

«EU4Skills: кращі навички для сучасної України» - назва пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

08:21:28 16.09.2022

Питання-відповідь Чи можуть громадяни Республіки Польща займати посади науково-педагогічних працівників?

З 16 вересня 2022 року набуває чинності Закон України «Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України». Цим Законом, зокрема, дозволено роботодавцям застосовувати працю громадян Республіки Польща без дозволів Державної служби зайнятості на застосування праці іноземців.

08:19:07 16.09.2022

«єРобота»: громадам на Кіровоградщині розповідають про деталі програми

Так, із початком роботи державної урядової програми «єРобота» фахівці центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості  проводять семінари «Кредитування бізнесу».

08:18:43 16.09.2022