Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Фармацевти, штукатури та оператори заправних станцій: кому складно знайти роботу на Кіровоградщині

На сьогоднішній день чимало громадян, маючи освіту, залишаються незайнятими та по допомогу в пошуку роботи звертаються до служби зайнятості.  Одні знаходять її швидко, а інші – не можуть реалізувати себе на ринку праці.

16:20:55 09.06.2022

Майже півтора мільйона гривень компенсації отримають роботодавці за працевлаштування переселенців

На сьогодні 120 роботодавців Кіровоградщини подали документи для отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 204 внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

15:27:46 08.06.2022

Які обмеження у сфері праці не вважаються дискримінаційними під час прийому на роботу?

До Кодексу законів про працю України (далі – Кодекс) внесені зміни про забезпечення рівності трудових прав громадян України. Також доповнено норми, які регулюють питання щодо наявності дискримінації в обмеженнях під час прийому на роботу.

15:26:03 08.06.2022

Близько двох тисяч переселенців звернулися по допомогу у пошуку роботи до служби зайнятості

З початку запровадження воєнного стану до служби зайнятості у пошуку роботи на Кіровоградщині звернулося 1733 переселенці. Переважна кількість звернень надійшла до Кіровоградського та Олександрійського міськрайонних центрів зайнятості, Знам’янської та Світловодської міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

15:25:15 08.06.2022

Комп’ютерна верстка: інтерфейс, функції, інструменти роботи з текстами і зображеннями. Цікаво?

Вам цікаво, як створюються цифрові макети газет, журналів, книжок, іншої поліграфічної продукції, як розробляються вебсайти? Бажаєте більш поглиблено розібратись у системі персонального комп’ютера та оволодіти новими знаннями у програмах комп’ютерної верстки Microsoft Publisher, Adobe PageMaker, QuarkXPress, Adobe InDesign та комп’ютерної графіки Corel DRАW, Adobe PhotoShop?

15:24:30 08.06.2022