Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Законодавчі зміни: припинення трудових відносин в односторонньому порядку та реєстрація в службі зайнятості

В умовах запровадження воєнного стану в областях, де проводяться (проводились) активні бойові дії, громадяни не завжди мають можливість написати заяву на звільнення, узгодити це питання з роботодавцем та отримати трудову книжку із внесеним до неї записом про звільнення.

15:16:11 16.06.2022

Готуємось до опалювального сезону – навчайтеся на оператора котельні

Про початок опалювального сезону заздалегідь потурбувалися не тільки господарники-тепловики, а й служба зайнятості, яка організовує професійне навчання безробітних громадян, зокрема за професією «Оператор котельні».

15:15:22 16.06.2022

«Перспектива» – проєкт зі сприяння працевлаштуванню. Поспішай – стартує реєстрація

20-23 червня 2022 року у рамках проєкту зі сприяння працевлаштуванню «Перспектива» для внутрішньо переміщених осіб відбудеться 4-денний онлайн-тренінг зі сприяння працевлаштуванню.

09:47:28 14.06.2022

Заявіть про себе: найбільший у світі конкурс “зелених” бізнес-ідей розшукує українських інноваторів

Українські стартапи, які займаються дружніми до довкілля проєктами, можуть подати заявку на участь у найбільшому у світі змаганні «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad.

14:44:02 13.06.2022