Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва знову відкрита для реєстрації!

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею!

13:08:49 20.06.2022

Чи зазначається інформація про доступність робочих місць для осіб з інвалідністю у звітності про вакансії?

Так, зазначається. Інформація про доступність робочого місця для особи з інвалідністю та інших маломобільних груп населення зазначається у пункті 2 додатку до звітності «Відомості про вакансію(ї)». Цей додаток заповнює роботодавець у разі укомплектування вакансії за сприяння державної служби зайнятості.

11:25:53 20.06.2022

Які зміни відбулись у правовому полі щодо колективних договорів?

Нагадаємо, 27 травня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників». Згідно з ним, внесено зміни до низки законодавчих актів щодо посилення трудових прав працівників, у т.ч. щодо колективних договорів.

11:24:23 20.06.2022

Бажаєте знайти своє місце на ринку праці? Звертайтеся до центрів професійно-технічної освіти служби зайнятості

«Вік живи – вік учись» – ця народна мудрість актуальна і в наш час. Бажаєте бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці? Доведеться підвищувати свою кваліфікацію, а інколи й опановувати нову професію.

11:22:54 20.06.2022

Полюбляєте смачно готувати? Служба зайнятості пропонує навчання

Якщо ви полюбляєте смачно готувати для своїх рідних, близьких та друзів, то професія кухаря саме для вас! Ніколи не пізно почати опановувати щось нове, коли є бажання. Тим паче, що вмілий кухар ніколи не залишиться без роботи.

11:21:02 20.06.2022

Мрієш отримувати достойну зарплатню та бути затребуваним? Звернись по допомогу до служби зайнятості

Львівський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва категорії А1 на навчання.

11:18:32 20.06.2022