Боротьба з негодою

Лютий надолужив усі зимові вибрики погоди: засипав снігом, лив дощем і мочив відлигою. Останні дні видалися сніжними і морозними. Захурделило так, що подекуди сільські дороги стали непроїзними. Утім негода не чекає робочих днів. Тож техніка відділу благоустрою Соколівської сільської ради працює і у день і вночі , аби з сіл люди могли виїхати. Всього у роботах задіяно 4 одиниці техніки та 7 працівників.

11:27 16.02.2021

Соколівську громаду відвідав перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк

12 лютого Соколівську громаду з робочим візитом відвідав перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк. У ході візиту Юрій Семенюк разом з Соколівським сільським головою Інною Завірюхою та заступником сільського голови Юрієм Яровим ознайомився з роботою соціальної сфери громади. Зокрема, перший заступник голови обласної ради відвідав Центр надання адміністративних та соціальних послуг, побував у Соколівському закладі дошкільної освіти “Струмочок” та Черняхівському ФАПі, ознайомився з роботою сільської школи у с. Вишняківці.

18:48 12.02.2021

Наші вчителі серед найкращих!

У Кропивницькому відбулося урочисте нагородження переможців обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Голова обласної ради Сергій Шульга привітав лауреатів та вручив відзнаки і грошові премії.

07:59 12.02.2021

Підготовка до сесії

10 лютого під головуванням голови комісії Володимира Заголюка відбулося засідання постійної комісії з питань планування території, будівництва, благоустрою, земельних відносин та охорони природи Соколівської ради.

08:40 11.02.2021

Спартакіада серед аграрників

У Соколівській громаді відбулася спартакіада серед керівників сільгосппідприємств, фермерів та членів їхніх родин.

10:48 09.02.2021

Засідання виконкому

26 січня Соколівський сільський голова Інна Завірюха провела засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

23:49 03.02.2021