Засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 січня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

23:47 03.02.2021

З ID-карткою – на реєстрацію на ЗНО

1 лютого 2021 року стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. А в пакеті реєстраційних документів учасник має обов’язково подати копії паспорта. Для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, є ID-картка.

14:05 01.02.2021

Висновок щодо результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради

За результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради переможницею конкурсу визначено Коломієць Ілону Ігорівну.

13:24 29.01.2021

Звертайтеся за компетентною відповіддю

Шановні жителі Соколівської громади! Дуже часто у вас виникають різноманітні питання стосовно життєдіяльності громади, з якими ви звертаєтеся до органу місцевого самоврядування. Аби отримати компетентну відповідь, звертайтеся до фахівців, які відповідають за певні напрямки.

13:25 18.01.2021

На території області продовжено дію карантину до 28 лютого 2021 року

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби (СОУЮ-19) від 18 грудня 2020 року № 75 на території області продовжено дію карантину до 28 лютого 2021 року та запроваджено додаткові обмежувальні заходи, якими зокрема заборонено:

13:41 12.01.2021