До уваги жителів Соколівської громади!

Відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання п.3 протоколу наради у начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації з начальниками районних військових адміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами від 05 грудня 2022 року №27 щодо стану надання телекомунікаційних послуг в Кіровоградській області щодо сприяння співпраці операторів мобільного зв’язку із суб’єктами господарювання області з метою живлення базових станцій мобільного зв’язку, забезпечення операторів мобільного зв’язку обладнанням та альтернативними джерелами живлення, а також надання допомоги у їх обслуговуванні та охороні.

09:43 15.09.2023

Подяка за воїна-земляка

Такі новини завжди приємно отримувати, бо вони гріють серце і зміцнюють віру у нашу перемогу, адже її виборюють наші найкращі хлопці.

16:41 13.09.2023

Соколівська громада знову у скорботі

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта – Шеремея Андрія Васильовича.

14:48 12.09.2023

У Соколівському відбувся відкритий чемпіонат з велоспорту

У рамках олімпійського тижня в Соколівській територіальній громаді відбувся відкритий чемпіонат з велоспорту Соколівського КЗ ДЮСШ “Колос” серед юнаків, молодших юнаків та дітей, присвячений Дню фізкультури і спорту, який відзначався 9 вересня. Змагання відбулися за підтримки ГО "Кіровоградська ТО ВФСТ "КОЛОС".

13:17 12.09.2023

Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації

Згідно з абзацом п’ятим підпункту 22 пункту 2 Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 326 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2022 року № 951) (далі – Порядок), визначення шкоди та збитків здійснюється відповідно до методики, затвердженої наказом Мінагрополітики за погодженням із Мінреінтеграції та Держпродспоживслужбою. Доводимо до відома, що 18 серпня поточного року набрала чинності Методика визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці, внаслідок збройної агресії Російської Федерації, яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 червня 2023 року № 1328, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 липня 2023 року за № 1182/40238 (далі – Наказ).

10:21 07.09.2023