Дата: від до Скинути

17 ЕКСПЕРТІВ-МЕДИКІВ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ ПРО ЩЕПЛЕННЯ ТА ВАКЦИНИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ПОРТАЛІ З ІМУНІЗАЦІЇ

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.

11:17 07.11.2023

258 найпоширеніших питань про вакцинацію та відповіді на них від медичних експертів доступні на Національному порталі з імунізації. В Україні працює Національний портал з імунізації. Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Для фармацевтів та медиків на порталі оновлюють інформацію щодо актуальних змін у нормативних документах. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.

11:15 07.11.2023

Соколівська громада знову у скорботі

Тяжкої втрати вкотре зазнала наша громада. В ході бойових дій біля села Богданівка на Донеччині під час виконання завдань із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій області загинув МАЗУР Олександр Сергійович, сержант, бойовий медик взводу 3 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти військової частини. Олександру Мазуру був 41 рік.

09:50 06.11.2023

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» запрошує взяти участь в онлайн-вебінарі на тему: «Бізнес і територіальні громади».

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) засвідчує Вам свою щиру повагу та запрошує взяти участь в онлайн-вебінарі на тему: «Бізнес і територіальні громади».

14:56 25.10.2023