Чорна звістка знову надійшла у Соколівську громаду

Кривава, жорстока війна забрала ще одне молоде життя нашого земляка. Під час виконання службових обов’язків, внаслідок танково-мінометного обстрілу біля населеного пункту Авдіївка Донецької області 28 листопада 2022 року загинув БІТЕНЬКОВ Максим Сергійович.

14:08 01.12.2022

Сьогодні — День пам’яті жертв Голодомору

Цього року ми вшановуємо 90-ті роковини найстрашнішої і найболючішої трагедії українського народу — Голодомору 1932-1933 років. Пам’ять людська міцно зберігає розповіді про голод, які передавали з покоління у покоління у кожній родині, ми добре знаємо, хто забирав у наших селян останній хліб.  Сьогодні наш одвічний ворог — росія — знову вчиняє геноцид війною, вбивствами, холодом і голодом. Але у нас немає іншого вибору, ніж вистояти і перемогти. Ми витримаємо всі випробування і вистоїмо, бо маємо в крові генетичний імунітет мужності, людяності, взаємної підтримки і віри у нашу перемогу.

10:11 26.11.2022

Довідка про прописку» більше не потрібна: відтепер витяг про місце проживання можна отримати в застосунку «Дія»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».

18:26 25.11.2022

Нова та зручна комплексна адміністративна послуга «єМалятко» доступна для мешканців Соколівської сільської ради

єМалятко - комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією поданою заявою, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 10 - ти державних послуг, потрібних при народженні дитини.

11:08 23.11.2022