Друзі, знову потрібна ваша допомога нашим захисникам на передовій!

Хлопцям із сіл Соколівське та Черняхівка, які проходять службу в Кропивницькому ТРО та знаходяться в зоні бойових дій, для виконання бойових завдань дуже потрібний автомобіль. Деяку суму вже зібрали, але цього недостатньо.

13:52 14.01.2023

І знову сумна звістка з фронту

Захищаючи Батьківщину від збройної агресії російської федерації в Донецькій області, 26 грудня 2022 року обірвалося життя ще одного нашого захисника – мешканця села Шевченкове, ГУЛІ Сергія Володимировича.

12:13 12.01.2023

Інна Завірюха: 2023-й рік буде переможним в усіх значеннях — і на фронті, і в тилу

Завершується 2022-й рік. Він мав бути особливим для Соколівської громади, з реалізацією багатьох проектів, з кращим життям для людей. Проте 24 лютого змінило всі плани. Як прожила громада цей рік, які виклики довелося вирішувати і з якими планами входить у рік прийдешній — розповіла Соколівський сільський голова Інна ЗАВІРЮХА.

10:33 30.12.2022

ЗАБОРОНЕНО!!!

Під час дії воєнного стану – запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди!!!!!

14:49 27.12.2022

Дня Святого Миколая

Дня Святого Миколая з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Воно наповнене різдвяною атмосферою та сімейним затишком.

11:10 22.12.2022