Шановні споживачі!

На виконання закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів Українивід  01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів Українивід  12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради доводить до відома споживачів, щодо розрахунку тарифу на централізоване водопостачання.

13:08 10.02.2023

Знай наших!

Учні шкіл Соколівської громади отримали переможні місця в обласних олімпіадах Успішні результати отримали учні шкіл Соколівської громади за підсумками участі в обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Так Мирошніченко Андрій — учень 8 класу Карлівського ліцею, виборов ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Вчителька — Олена Сокуренко. Олена ШЕВЧЕНКО - учениця 10 класу Миколаївського ліцею, зайняла III місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Вчителька — Альона Тимошенко. Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

10:50 07.02.2023

У Соколівській громаді стартував благодійний чемпіонат із волейболу

Перший тур благодійного чемпіонату Соколівської територіальної громади із волейболу відбувся у Соколівському в неділю, 05 лютого 2023 року. Учасники волейбольного турніру не тільки із задоволенням беруть участь у змаганнях, а й збирають кошти для наших захисників. У турнірі загалом змагалися 16 команд: 10 чоловічих і 6 жіночих із Соколівського, Карлівки, Івано-Благодатного, Вільного, Миколаївки, Вишняківки. Участь у змаганнях взяла також команда із сусідньої Катеринівської громади. Результати першого туру серед чоловічих команд: ВІЛЬНЕ-1 ( 2:0 ) ІВАНО-БЛАГОДАТНЕ-2 ВІЛЬНЕ-2 (2-1) СОКОЛІВСЬКЕ-2 ІВАНО-БЛАГОДАТНЕ-1 (2:0) СОКОЛІВСЬКЕ-1 КАРЛІВКА-1 (0-2) ВИШНЯКІВКА КАРЛІВКА-2 (0-2) МИКОЛАЇВКА Результати першого туру серед жіночих команд: КАРЛІВКА 0:2 СОКОЛІВСЬКЕ ІВАНО-БЛАГОДАТНЕ 2:0 МИКОЛАЇВКА ВІЛЬНЕ 1:2 КАТЕРИНІВКА Дякуємо ЗСУ за можливість займатись спортом! Наступна гра між жіночими командами відбудеться у селі Вільне в неділю, 12 лютого. За своїх вболіваймо, ЗСУ допомагаймо!

10:52 06.02.2023

І знову сумна звістка з фронту

Захищаючи Батьківщину від збройної агресії російської федерації на східному напрямку у районі міста Бахмут 24 січня 2023 року обірвалося життя ще одного нашого захисника – МАКАРЕНКА Антона Ігоровича.

16:55 02.02.2023

Засідання 31-ї сесії сільської ради

26 січня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання тридцять першої  сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

09:20 27.01.2023