До уваги жителів Вільненського старостинського округу!

У зв’язку із звільненням старости Вільненського старостинського округу, надання адміністративних та соціальних послуг буде здійснюватись у Центрі надання адміністративних послуг Соколівської сільської ради за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 68.

11:33 07.09.2022

У школах Соколівської громади розпочався новий навчальний рік

Перший дзвоник покликав на навчання 944 учні, вперше за шкільні парти сіли 71 першокласник, шкільна родина прийняла і дітей вимушених переселенців. І хоча тривоги часто нагадують про війну, що триває в Україні і змушують ховатися в укриття, все ж вони не затьмарили радість дітей, учителів і батьків на святі Першого дзвоника, яке відбулося в усіх навчальних закладах.

10:45 05.09.2022

До уваги агровиробників!

30 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників - Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

12:57 01.09.2022

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Зазвичай новий навчальний рік починався радісним і світлим святом Першого дзвоника, шкільними класами, наповненими дитячим сміхом і гомоном, радістю від зустрічі з однокласниками й улюбленими вчителями.

08:00 01.09.2022

Підтримка агровиробників

16 серпня Кабінет Міністрів України затвердив, розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України, порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам, які найбільше постраждали від військової агресії російської федерації і які потребують підтримки за понесені витрати на польові роботи, утримання корів, придбання матеріалів для ведення господарської діяльності, паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, кормів та інших виробничих витрат. Загальна сума програми складає 1,5 млрд грн.

11:11 30.08.2022

Оголошення про проведення земельних торгів (у формі аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності

Соколівська сільська рада повідомляє про проведення земельних торгів (у формі аукціону) з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Соколівської сільської ради за кадастровим номером 3522587200:02:000:7532, загальною площею 40,8905 га «для рибогосподарських потреб». Дата проведення аукціону 15.09.2022 року. Для надання більш детальної інформації звертайтесь до Соколівської сільської ради за адресою:  вул. Шевченка, 23, с. Соколівське, або за телефоном 066 663 42 88.

09:20 30.08.2022

Соколівська громада – найкраща спортивна громада області у 2022 році серед сільських та селищних територій!

27 серпня у селі Соколівське, на базі Соколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  відбулися обласні спортивні ігри серед команд сільських та селищних територіальних громад Кіровоградської області 2022 року.

14:35 29.08.2022