Дорогі жителі громади!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом – Днем Святої Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів.

07:00 12.06.2022

Дякуємо за знання і за можливість закінчити школу

Останній дзвоник для цьогорічних випускників не схожий на інші. Він звучав  разом із сиренами. Слова вдячності вчителям, які дали знання, і захисникам, завдяки яким вдалося закінчити школу, висловили випускники 9-го класу Назарівської ЗФ КЗ Карлівського ЗЗСО. А випускниця Валентина Руденко присвятила їм вірш. Ми закінчуємо 9 клас, йдемо у інше життя. Прощаємось із нашою школою... Вона назавжди для нас залишиться «нашою», бо тут ми залишаємо частинку нашого серця, а з собою забираємо «частинку школи»...  Дорогі наші вчителі! Дякуємо вам за знання, турботу і підтримку, дякуємо за те, що в нас вірили і завжди допомагали.  Також хочемо побажати нашим молодшим друзям не втрачати віри і оптимізму, нехай щастить у навчанні, нехай перед вами стеляться всі дороги.

16:06 09.06.2022

Відбулося засідання двадцять четвертої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

9 червня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання двадцять четвертої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

15:20 09.06.2022

До дня захисту дітей

2 червня, з нагоди Дня захисту дітей, сільський голова Інна Завірюха, заступник сільського голови Юрій Яровий, начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник та старший інспектор ювенальної превенції Дар’я Калабанова завітали привітати дітей  у села  Вишняківка та Олено-Косогорівка.

15:37 02.06.2022

Дорогі діти!

Традиційно 1 червня у Соколівській громаді, як і в усьому світі, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Цього року це свято набуло іншого значення і наших дітей ми захищаємо у прямому смислі від ворога, який прийшов на українську землю.

08:10 01.06.2022

Асоціація міст України: «Для наближення перемоги над агресором потрібні швидкі рішення як на державному, так і на місцевому рівнях»

Уряд зволікає із внесенням змін до порядку закупівель, які дозволять громадам безперебійно допомагати військовим - йдеться у повідомленні на офіційному сайті організації.

10:04 31.05.2022

Дорогі жителі громади!

І знову страшна і непоправна втрата для нашої громади…   26 травня 2022 року, захищаючи Україну від ворога, обірвалося життя нашого земляка, молодшого сержанта КАЧУРА Германа Миколайовича.

11:08 30.05.2022