Дорогі жителі громади!

І знову страшна і непоправна втрата для нашої громади…   17 травня 2022 року, захищаючи Україну від ворога, обірвалося життя нашого земляка ТЕЛЕЖИНСЬКОГО Дениса Володимировича.   Народився Денис Володимирович 21 травня 1989 року в селі Соколівське. Навчався в Соколівській загальноосвітній школі, після чого отримав вищу освіту. Працював на посаді заступника головного бухгалтера в ТОВ «Кіровоградська нафтова компанія». Був доброю, порядною, відповідальною людиною, справжнім патріотом, який в перші ж дні війни пішов захищати Батьківщину.   Прощання з Денисом Володимировичем та похорони відбудуться 26 травня 2022 року о 13.00 за адресою: вулиця Центральна, 74,  село Соколівське Кропивницького району.   Соколівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.   СВІТЛА і ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

21:03 25.05.2022

Від перемоги у футболі — до Перемоги ЗСУ

На стадіоні ФК “Інгул” у Первозванівці відбувся благодійний турнір з футболу на Кубок “Слава ЗСУ”, під час якого на підтримку наших військових зібрали 50 тисяч гривень. Організаторами змагань стали Кіровоградська обласна та Кропивницька районна асоціації футболу за підтримки президента клубу “Інгул” Євгена Фоменка. Участь у турнірі взяли 14 футбольних команд з Кропивницького району. Соколівську територіальну громаду представляли дві команди — ФК “Скіф” та збірна Соколівської ТГ.

09:15 24.05.2022

До відома жителів громади

11 травня 2022 року проводитиметься дезінфекція громадських колодязів у селах Соколівське, Черняхівка, Новопетрівка, Нова Павлівка.

08:40 10.05.2022