Вітання з Днем молоді

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день молоді, свято тих, хто просто зараз змінює сьогодення і будує майбутнє.

07:00 26.06.2022

До уваги жителів Соколівської територіальної громади!

На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Постанови КМУ №74 від 06.02.2019 р. №1138, від 18.11.2020р. №265, від 07.02.2022 р. та розпорядження Кропивницького РТЦК та СП №7/9 від 16.06.2022 р. рекомендуємо військовозобов’язаним віком від 18 до 60 років, які зареєстровані та проживають, в тому числі і внутрішньо переміщені особи,  на території Соколівської сільської ради до 22.06.2022 року звернутись до сільської ради або до старости відповідного старостинського округу для отримання роз’яснень щодо подальших дій.

16:47 20.06.2022

Допомога громаді у рамках програми ЄС «U-LEAD з Європою»

Наша область є тиловим регіоном і основним завданням для громад, в тому числі і нашої, стало забезпечення переселенців тимчасовим житлом, продовольством та предметами першої необхідності. Територія Соколівської сільської ради стала прихистком для багатьох мешканців сусідніх регіонів, які зазнали бомбардувань.

10:42 16.06.2022