Дорогі жителі громади!

Із сумом повідомляємо про загибель нашого земляка ЗАБОЛОТНЄВА Сергія Вікторовича, воїна, який віддав своє життя за Україну.

18:50 06.03.2022

Дорогі земляки!!!

Зараз нашим воїнам, які героїчно відбивають навалу окупаційних орд, як ніколи потрібна підтримка!

10:53 04.03.2022

До відома громадян!

Національний банк дозволив банкам не враховувати несплату за кредитами як прострочення протягом дії воєнного часу та 30 днів після цього, якщо несплата пов’язана із російською агресією.

09:39 04.03.2022

Оголошення!

Відділом ЦНАП Соколівської сільської ради відповідно до Постанови КМ України від 28.02.2022р. за №165 зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

08:27 04.03.2022

09:05 01.03.2022

Земляки!

Будемо допомагати хлопцям, які захищають наше з вами життя.

15:59 28.02.2022

!!!Увага!!!!

Шановні мешканці громади! Формування охорони населених пунктів сільської ради не є альтернативою державної мобілізації. Чоловікам віком від 18 до 60 років потрібно з'явитись  до РТЦК та СП (військкомату) за адресою: м. Кропивницький, вул. Кільцева, 3-а. Захист країни наш святий обов’язок!

09:24 27.02.2022

Дорогі земляки!!!

Штаб оперативного реагування при Соколівській сільській раді організовує патрулювання вулиць громади у нічний час з метою запобігання мародерства та виявлення можливих диверсійних груп.

14:13 26.02.2022