Cтан централізованого та децентралізованого водопостачання

На засіданні виконавчого комітету Соколівської сільської ради, яке відбулося 31 січня, було проведено обговорення стану централізованого та децентралізованого водопостачання по території Соколівської сільської ради та приведення до належних санітарних вимог даних об’єктів.

08:31 02.02.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради

31 січня під головуванням заступника Соколівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ярового відбулося засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

14:56 31.01.2022

Розпочалися змагання ІІІ Спартакіади серед жителів та працівників  Соколівської територіальної громади у 2022 році

Розпочалися змагання ІІІ Спартакіади серед жителів та працівників Соколівської територіальної громади у 2022 році

29 січня у Соколівській школі змаганнями з жіночого волейболу, шашок та дартсу розпочалася ІІІ Спартакіада серед жителів та працівників Соколівської громади 2022 року.

09:19 31.01.2022

З ID-карткою - на реєстрацію на ЗНО

1 лютого 2022 року стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. А в пакеті реєстраційних документів учасник має обов'язково подати копію паспорта. Для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, є ID-картка.

10:18 28.01.2022

Відбулося засідання координаційної ради

26 січня під головуванням заступника Соколівського сільського голови Юрія Ярового відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради.

11:30 26.01.2022

Дорогі жителі громади!

22 січня 1919 року ввійшло в історію української державності як День Соборності України. Саме того дня, урочисто на Софійській площі в Києві, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

08:00 22.01.2022