Дорогі жителі громади!

Із сумом і болем повідомляємо про загибель у бою на сході країни нашого земляка ВЛАСЕНКА ВІТАЛІЯ ВАСИЛЬОВИЧА, воїна, який віддав своє життя за Україну.

08:29 21.03.2022

Подяка задопомогу!

Соколівська сільська рада висловлює подяку співголові Української асоціації агровиробників Максиму Березкіну за надання дуже важливої і необхідної допомоги - розвантажувальних та бронежилетів "Береза - 1". Це бронежилети власного виробництва і належать до четвертого рівня захисту.

13:28 18.03.2022

Інформує ДПС у Кіровоградській області

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що державна реєстрація підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця (далі – ФОП) на час призову не припиняється (ч. 3 ст. 39 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу»).

13:08 18.03.2022

Про  надання статусу ВПО переселенцям

Про надання статусу ВПО переселенцям

13 березня Уряд постановою № 269 вніс зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Відповідно до цих зміни громадяни України, які вимушено покинули своє житло через бойові дії, можуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО.

14:04 17.03.2022

Дорогі жителі громади!

Із сумом і болем повідомляємо про загибель на фронті нашого земляка ТЕРЕЩЕНКА Олександра Олександровича, воїна, який віддав своє життя за Україну.

08:05 17.03.2022

!!!УВАГА!!!

З метою швидкого реагування на надзвичайні події та запобіганню мародерства з 10 березня 2022 року під час комендантської години з 20:00 до 06:00 на території сіл Соколівське, Черняхівка, Новопетрівка починають працювати мобільні бригади. Телефон для звернень:

15:12 15.03.2022