Робота з дітьми

Сьогодні до Іванівської філії загальноосвітньої філії комунального закладу «Соколівське навчальне-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» завітали начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник, психолог  Центру соціального захисту населення та  надання соціальних послуг Соколівської сільської ради Олександр Зінов’єв, старший інспектор ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова та поліцейський офіцер громади Роман Носенко.

15:56 06.05.2021

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Відділ освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради оголошує конкурс на вакантну посаду директора Соколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

14:18 30.04.2021

Шановні жителі громади!

Наближаються Великодні свята та поминальні дні. Багато людей планують відвідати храми та освятити Великодні кошики. У цьому році Міністерство охороно здоров'я не планує запроваджувати додаткові карантинні обмеження, однак закликає українців дотримуватися всіх карантинних вимог.

08:22 30.04.2021

Робота з дітьми

28 квітня начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник, психолог відділу соціальної роботи Олександр Зінов’єв та поліцейський офіцер громади Михайло Моргулець провели профілактичну бесіду щодо навчання та поведінки здобувачів освіти Вишняківської загальної філії комунального закладу «Карлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області».

09:44 29.04.2021

Благоустрій територій

Робітники відділу благоустрою Соколівської сільської ради розпочали роботи з прибирання та упорядкування сільських кладовищ до поминальних днів. Зокрема, 27 квітня роботи проводились на кладовищах сіл Вільне, Новопавлівка, Іванівка, Безводня. 28 квітня впорядковували кладовище у  Черняхівці.

15:49 28.04.2021

Засідання виконавчого комітету

27 квітня Соколівський сільський голова Інна Завірюха провела  засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

14:15 27.04.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

27 квітня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

13:25 27.04.2021