Чорнобильські дзвони

35 років тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

15:15 26.04.2021

Змагалися футболісти

22 квітня року на мультифункціональному спортивному маи?данчику відбувся І тур ІІ турніру з футзалу Соколівськоі? ОТГ присвяченого 30 річниці Незалежності Украі?ни

08:02 23.04.2021

І пленарне засідання  VIII сесії Соколівської сільської ради XIX скликання

І пленарне засідання VIII сесії Соколівської сільської ради XIX скликання

22 квітня  під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося І пленарне засідання  8 сесії Соколівської сільської ради 9 скликання. У роботі сесії взяли участь 13 депутатів.

21:57 22.04.2021

Футбольні поля громади готуються до відкриття сезону

Нещодавно, на футбольних полях Соколівського та Карлівки проведено коткування. А сьогодні, працівники відділу благоустрою Соколівської сільської ради розпочали косіння газону на футбольному полі центральної садиби. Такі ж роботи будуть проведені на інших спортивних об'єктах громади.

13:05 21.04.2021

Відбулися засідання постійних комісій

20 квітня відбулися засідання постійних комісій Соколівської сільської ради, на яких попередньо обговорено та узгоджено питання, які будуть розглядатись 22 квітня на 8 сесії Соколівської сільської ради 9 скликання.

16:46 20.04.2021

На території громади проводять дезінфекцію

У зв’язку з виявленням випадків захворювання на COVID-19 на території громади, зокрема у с. Іванівці, Соколівською сільською радою у рамках карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції проводяться  заходи з дезинфекції та санітарної обробки місць  скупчення людей. Роботи проводять працівники відділу благоустрою Соколівської сільської ради.

11:55 20.04.2021