Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Діє нова форма звітності "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці (форма звіту № 4-ПН)

Підприємства, установи та організації, в разі запланованого масового вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у т. ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання повинні подавати до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем провадження своєї господарської діяльності,  звіт за формою №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці», за новою формою.

14:21:24 19.04.2021

Шукаєте роботу чи працівника – Вам на ярмарок вакансій

Державна служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає роботодавцям отримати кваліфіковану робочу силу, а шукачам роботи – віднайти потрібного роботодавця, а отже і робоче місце.

10:18:55 06.04.2021

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує про заходи соціального захисту населення у січні - березні 2021 року

Протягом січня - березня 2021 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 4366 безробітних громадян, з яких 61,4% складали жінки, 34% – молодь віком до 35 років,  33,5% осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні,  0,7% із числа внутрішньо переміщених осіб та 4% із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 10% зареєстрованих безробітних – жителі Кропивницького району.

10:17:07 06.04.2021

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує про заходи соціального захисту населення у січні - лютому 2021 року

Протягом січня - лютого 2021 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 3955 безробітних громадян, з яких 61,3% складали жінки, 33,5% – молодь віком до 35 років,  33,3% особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні,  0,7% із числа внутрішньо переміщених осіб та 3,9% із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 11% зареєстрованих безробітних – жителі Кропивницького району.

13:49:34 15.03.2021

9 кроків до допомоги: як мешканцям Кіровоградщини оформити допомогу по безробіттю онлайн

Мешканці Кіровоградщини можуть скористатися послугою з реєстрації та оформлення виплат допомоги по безробіттю на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія».

13:47:27 15.03.2021

Онлайн прийом громадян

Кожну п'ятницю о 10.00 за адресою: Кіровоградська обл. Кропивницький р-н с. Соколівське вул. Шевченка, 68 в приміщенні "Центру адміністративних та соціальних послуг", Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості проводить онлайн прийом громадян відносно питань працевлаштування, тощо.

10:41:15 19.02.2021

Дніпропетровський ЦПТО державної служби зайнятості створив власну платформу дистанційного навчання

Існує думка, що дистанційне навчання є незручним, неефективним та стресовим. За 2020 рік ми зрозуміли, наскільки усім було складно і чого не вистачало. Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості створив власну платформу дистанційного навчання, яка робить його комфортним, затишним, зручним.

10:58:28 17.02.2021

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

Які документи подаються до центру зайнятості для реєстрації особи як безробітної?

10:55:51 17.02.2021