Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Ринок праці Кропивниччини

Ситуація на ринку праці Кропивниччини характеризується постійним попитом на професіоналів (16%), на фахівців (8%), на працівників сфери торгівлі і послуг (8%), на кваліфікованих робітників з інструментом (29%) та на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (16%).

09:07:27 11.08.2021

У серпні безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути 33 професії

У серпні поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 33 спеціальностями. Це професії бармена, оператора верстатів, покоївки, перукаря, діловода, кондитера та ін.

09:07:10 11.08.2021

Шановний роботодавцю!

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує, що в рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, з 01 липня 2021 року стартувала інспекційна кампанія Державної служби України з питань праці щодо виявлення неоформлених трудових відносин у суб'єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці.

12:25:04 23.07.2021

Запрошуємо шукачів роботи!

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості запрошує шукачів роботи взяти участь у міні-ярмарках вакансій, проведення яких відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, 15, каб. 202 відповідно до графіку:

11:09:34 02.07.2021

ВИ ЗАПИТУВАЛИ – МИ ВІДПОВІДАЄМО!

При працевлаштуванні працівника до фізичної особи-підприємця раніше необхідно було реєструвати трудовий договір у державній службі зайнятості. Чи діє такий порядок зараз?

11:09:04 02.07.2021

Ринок праці Кропивниччини: мовою цифр

Ситуація на ринку праці Кропивниччини характеризується постійним попитом на професіоналів (16,9%), на фахівців (8,3%), на працівників сфери торгівлі і послуг (9,6%), на кваліфікованих робітників з інструментом (28,1%) та на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (15,7%).

11:08:37 02.07.2021

Досліджуємо потреби ринку праці: на Кіровоградщині стартувало опитування роботодавців

На Кіровоградщині стартувало опитування роботодавців, що проводиться у рамках пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

11:08:06 02.07.2021

«Кабінет роботодавця» – спілкуйся зі службою зайнятості онлайн

Вам необхідно підібрати персонал? Скористайтеся електронним  кабінетом для роботодавця. Електронний кабінет роботодавця – це персональне віртуальне робоче місце у мережі Internet на сайті Державної служби зайнятості.

09:32:40 17.06.2021

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості попереджає: незаконно отримані кошти треба повертати!

Відповідальність за надання недостовірних даних, які стали підставою для отримання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю, а також несвоєчасне подання  інформації, що впливає на  статус безробітного, за законодавством України покладається на безробітну особу.

09:31:49 17.06.2021