Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Питання – відповіді Які зміни відбулись у законодавстві про працю щодо повідомлення про прийняття на роботу працівника?

Нагадаємо, що одним із елементів, що підтверджують легальність трудових відносин, є повідомлення роботодавцем державної податкової служби про прийняття працівника на роботу. Форма такого повідомлення затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413.

13:58:17 05.08.2022

Втілюйте мрії щодо створення власного бізнесу вже зараз: заявка подається до 10 серпня

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємницею!

13:57:31 05.08.2022

Не знаєте з чого розпочати власний бізнес? Запрошуємо на тренінг

Якщо ви розмірковуєте з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал або потребуєте додаткових знань щодо відновлення роботи вашого бізнесу на новому місці - подавайте заявку на участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес» та отримайте знання та навички ведення бізнесу.

14:15:36 02.08.2022

Питання – відповіді Яким чином формується заява для отримання мікрогранту?

Заява формується отримувачем особисто або у відділенні АТ «Ощадбанк» через Портал Дія. Для цього необхідно пройти ідентифікацію та автентифікацію за допомогою електронного підпису, який дає змогу однозначно встановити особу отримувача. Це відповідно до пункту 9 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

14:14:40 02.08.2022

Питання – відповіді Яким чином проводиться перевірка ділової репутації клієнта у процесі надання мікрогранту?

Нагадаємо, нещодавно на своїй сторінці у Фейсбук ми інформували про послідовність дій у процесі отримання мікрогранту. Одним із її елементів є перевірка працівниками АТ «Ощадбанк» ділової репутації клієнта. Така перевірка передбачена пунктом 17 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

14:03:13 02.08.2022

Питання – відповіді Чи передбачені законодавством про працю додаткові підстави розірвання трудового договору під час воєнного стану

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» внесено зміни, серед іншого, до Кодексу законів про працю України (далі - Кодекс).

14:02:27 02.08.2022