Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Питання – відповіді Які зміни відбулися у законодавстві щодо організації громадських робіт?

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 716  внесено зміни до Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 (із змінами). Постанова № 716 набрала чинності 28 червня 2022 року.

10:08:49 06.07.2022

Що таке професійні стандарти?

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» внесено зміни, зокрема, до Кодексу законів про працю України. Вищезазначений закон набрав чинності            17 червня 2022 року.

10:06:11 06.07.2022

Призначення допомоги по безробіттю ВПО: від чого залежить розмір та на який період призначається

Якщо ви маєте статус внутрішньо переміщеної особи або перебуваєте на територіях, де ведуться бойові дії, та не маєте документів про періоди страхового стажу, трудової діяльності, заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), призначення допомоги по безробіттю вам здійснюється на підставі відомостей, наявних у Державних реєстрах: фізичних осіб – платників податків, Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, інформаційній системі ДМС та МВС, Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, податковій звітності за останній звітний період чи за IV квартал 2021 року або річній звітності за 2021 рік.

08:11:24 30.06.2022

Чи пов’язані зміни у законодавстві щодо системи кваліфікацій з питаннями легалізації найманої праці?

17 червня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій». Ним внесено зміни у т.ч. до Кодексу законів про працю України.

08:10:36 30.06.2022

Роботодавці Кіровоградщини потребують:

- лікарів різних профілів - сімейний лікар, акушер-гінеколог, анестезіолог, хірург, терапевт, стоматолог, педіатр, психіатр, офтальмолог, отоларинголог, невропатолог, лікар з ультразвукової діагностики та інші. Заробітна плата відповідно становить від                                 4100,12 (0,25 ставки) до 20 000 гривень.

14:09:22 22.06.2022