Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Makeup – це омріяна справа життя? Не знаєте з чого почати?

Якщо Вас захоплює те, як можна змінити зовнішній вигляд людей, робити правильний макіяж, ви полюбляєте декоративну косметику, робити за її допомогою гарний настрій собі та іншим? Звертайтеся до служби зайнятості, яка пропонує пройти професійне навчання за професією «Візажист».

10:33:28 08.07.2022

Всі гранти «єРобота» за одним посиланням у порталі Дія

«єРобота» — це шість державних програм, які  спрямовані на допомогу малому та середньому бізнесу, підтримку українських виробників та будівництво нової інфраструктури, створення робочих місць та працевлаштування безробітних.

10:30:56 08.07.2022

На який строк може бути надана допомога по частковому безробіттю?

Допомога по частковому безробіттю надається на строк зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг), але не більш як 180 календарних днів сумарно протягом 36 місяців з дня вказаного зупинення (скорочення). Це передбачено пунктом 10 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21.06.2022 № 702.

08:05:45 08.07.2022

Чи передбачені у період воєнного стану обмеження щодо фінансування певних напрямків сфери зайнятості?

Так, нормами чинного законодавства це передбачено. Під час воєнного стану уряд визначає перелік видів забезпечення, соціальних послуг, компенсацій та допомоги у сфері зайнятості населення та страхування на випадок безробіття.

08:04:06 08.07.2022

Суспільно корисні/ громадські роботи - у чому різниця?

Сьогодні, як ніколи дотепер, є потреба в робочих руках. Йдеться про відновлення інфраструктури, розчищення залізничних колій, будівництво оборонних споруд, озеленення територій, супровід громадян з інвалідністю та багато іншого.

08:03:17 08.07.2022

Актуально: роботодавець має це знати

Наразі є чимало урядових ініціатив, які покликані підтримати суб'єктів господарювання різних форм власності у період воєнного стану. Одна з них орієнтована на роботодавців, які працевлаштовують внутрішньо переміщених громадян.

08:02:28 08.07.2022