Станіслав Басистий — у десятці лідерів чемпіонату України з велоспорту

Вихованці КЗ " Соколівська ДЮСШ " Колос" Станіслав Басистий та Матвій Герасімов із села Іванівка Соколівської громади взяли участь у складі збірної Кіровоградської області у відкритому командному чемпіонаті України з велосипедного спорту в багатоденній гонці на шосе, який тривав у Білій Церкві з 05 по 08 травня.

08:55 12.05.2023

У Соколівській громаді вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селах Соколівсської громади відбулися покладання квітів до братських могил та обелісків на честь загиблих у 1939-1945 роках.

13:30 08.05.2023

У Соколівському відбувся благодійний кінопоказ

У Соколівському центральному сільському будинку культури відбувся благодійний кінопоказ на підтримку захисників нашої громади! Організатор заходу - відділ культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради.

13:29 08.05.2023

Пошук зниклих безвісти

До відома жителів Соколівської громади, які шукають рідних та знайомих, які вважаються безвісти зниклими!

11:56 08.05.2023

Футбольний вікенд у Соколівському

Другий тур чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2023 року «Перша ліга» відбувся 7 травня.

11:45 08.05.2023

8 і 9 травня - дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні жителі Соколівської громади! 8 і 9 травня Україна відзначає дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Як і понад сім десятиліть тому, нині ми знову виборюємо право на мирне життя і свободу. Пам’ять та вшанування подвигу ветеранів, які боролися з нацизмом і перемогли його у Другій світовій війні, є нашим моральним обов’язком.  Але ми віримо, що наша Велика Перемога ще попереду. Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!  Вічна пам'ять героям усіх часів, які віддали життя за нашу свободу!  Вічна шана кожному воїну, який нині боронить нашу землю!  Віримо в ЗСУ! Слава Україні! Соколівський сільський голова Інна Завірюха

11:32 08.05.2023

Найкращим подарунком на Великдень стало повернення з полону

Кожному поверненню з російського полону українських військових усі ми щиро радіємо і надіємося, що всі, хто вважається зниклим безвісти, живі і повернуться додому. Такої радісної зустрічі нещодавно дочекалася родина із Соколівського. На Великдень, під час крайнього найбільшого обміну полоненими, додому повернулися 140 українських воїнів. Серед них був і житель Соколівського Ігор Скорокопуд. Разом із рідними звільненого односельця цій звістці раділа вся громада.

10:08 05.05.2023