Дата: від до Скинути

Звіт Соколівського сільського голови  про діяльність сільської ради та її виконавчих органів у 2022 році

Звіт Соколівського сільського голови про діяльність сільської ради та її виконавчих органів у 2022 році

Відповідно до чинного законодавства України Соколівський сільський голова Інна Завірюха звітує перед громадою про проведену роботу в 2022 році головою громади, виконавчим комітетом та депутатським корпусом.

10:25 15.03.2023

Маємо ще одного переможця учнівської олімпіади!

Учень 8 класу Карлівського ліцею Соколівської сільської ради Богдан Скиридон показав високий рівень знань і виборов ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

11:48 14.03.2023

Паспорти з різною транслітерацією визнаватимуться недійсними лише після звернення особи за отриманням або обміном документів

Написання прізвища та імені особи як в ID-картці, так і в закордонному паспорті громадянина України, здійснюється українською мовою з транслітерацією латинськими літерами, яка є невід’ємною їх складовою.

11:36 14.03.2023

Станіслав Басистий із Іванівки став призером Чемпіонату України з велосипедного спорту

З 10 по 12 березня Кіровоградщина гостинно приймала учасників і гостей Чемпіонату України з велосипедного кросу. Участь у змаганнях взяли 208 спортсменів із 15 областей України. Шестеро спортсменів представляли Соколівську територіальну громаду.

08:33 14.03.2023

Знай наших!

Троє учнів Соколівської громади стали призерами обласної олімпіади з англійської мови

13:13 13.03.2023

«КУБОК НЕСКОРЕНИХ»

У Соколівському за ініціативи Кіровоградської територіальної організації "Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА відбувся турнір з волейболу паркового «КУБОК НЕСКОРЕНИХ» в суботу, 11 березня.

13:08 13.03.2023