Літо-2023. Наближаємо перемогу!

В усіх закладах освіти Соколівської територіальної громади пролунали останні дзвоники, але діти не поспішають на відпочинок. Для них активне, цікаве і пізнавальне дозвілля підготували працівники закладів освіти та культури під девізом: “Літо-2023. Наближаємо перемогу!”. Нині позашкільне життя для дітей — у самому розпалі.

14:44 19.06.2023

Спортсмени із Соколівської громади змагалися у Чемпіонаті України з велоспорту

З 8 по 10 червня у м. Біла Церква проходив Чемпіонат України в олімпійських видах програми серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та дівчат з велосипедного спорту на шосе. За нагороди боролись понад 130 спортсменів з різних областей України. У складі збірної команди Кіровоградщини участь у змаганнях взяли двоє вихованців ДЮСШ “Колос” Соколівської сільської ради Станіслав Басистий і Матвій Герасімов.

12:59 12.06.2023

1 червня стартує чергова інформаційна кампанія з державного ринкового нагляду

1 червня Держпраці, в умовах обмеження проведення перевірок характеристик продукції, розпочинає широку інформаційну кампанію з державного ринкового нагляду, яка направлена на підвищення обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), а також виробників та імпортерів щодо вимог надання на ринку продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів.

10:45 12.06.2023