Нагорода землякові

Такі новини про наших земляків завжди викликають радість і гордість. Житель Соколівського, військовослужбовець Кропивницького районного батальйону ТрО Олег Анатолійович Младін отримав почесну нагрудну відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Нагороду йому вручив Начальник Кропивницької районної військової адміністрації Віталій Пастушенко.

16:26 04.05.2023

Допомога для тероборони

Два тепловізори і зарядну станцію для 177 ОБТРО передала Соколівський сільський голова Інна Завірюха представнику бригади тероборони сьогодні, 1 травня.

17:02 01.05.2023

Знай наших!

Вихованець Соколівської ДЮСШ “Колос” Станіслав Басистий виборов три перших місця на відкритому чемпіонаті Кіровоградської області серед міст та територіальних громад області з велосипедного спорту по трековій програмі, який відбувся у Кропивницькому на трасі ЦНТТ “Каскад” 29-30 квітня.

10:35 01.05.2023

Матері загиблого Героя вручено нагороду

27 квітня Соколівський сільський голова Інна Завірюха вручила відзнаку захиснику Вітчизни Тетяні Петрівні Бітеньковій, матері  БІТЕНЬКОВА Максима Сергійовича, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських загарбників.

15:52 27.04.2023

"СОКОЛІВСЬКА ТГ"- ВОЛОДАР "КУБКА ЄДНОСТІ"!

У с.Сонячне відбувся "КУБОК ЄДНОСТІ" з футболу. Команда Соколівської громади виграла в 1/2 фіналу у ФК КЛИНЦІ 1-0 завдяки голу Золотухіна Артема. У фіналі з господарями змагань ФК ПЕРВОЗВАНІВКА, наші хлопці проявили кубковий характер і перемогли 3-1!!

11:19 24.04.2023

Жителі Соколівської громади зібрали і передали Великодні кошики нашим захисникам на передову

Великодні кошики з пасками та іншими смаколиками зібрали жителі Соколівської громади і передали нашим захисникам на передову на Бахмутському і Запорізькому напрямках. На ініціативу Соколівської сільської ради порадувати наших воїнів смачними подарунками до свята відгукнулися жителі Іванівки, Карлівки, Диминого, Соколівського, Ганнинського, Назарівки. Добрі господині напекли смачних пасок, як і годиться, з усією любов’ю, добрими помислами і вірою у ЗСУ та нашу Перемогу. Підтримали ініціативу і педагогічні колективи разом з батьками та учнями усіх шкіл громади. Діти поклали до Великодніх кошиків захисникам не тільки смаколики, а й свої малюнки. Такі подарунки грітимуть серця наших воїнів, зміцнюватимуть їхній дух і гартуватимуть міць і мужність. Святкові Великодні кошики уже поїхали на передову. Віримо в нашу Перемогу і чекаємо усіх захисників додому!

16:34 14.04.2023

Про ризики нелегальної зайнятості

Неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.

15:39 13.04.2023