Дата: від до Скинути

До 31 березня всі аптеки та медичні заклади Кіровоградщини мають підготуватися до відпуску рецептурних ліків за е-рецептом

Уже цієї весни відпуск всіх рецептурних засобів в Україні почне здійснюватися за електронним рецептом. Таким способом відповідно до євроінтеграційних процесів забезпечується контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, а також оптимізується процес призначення ліків, який стає більш прозорим та ефективним. Для того, щоб пацієнт зміг безперешкодно отримати е-рецепт на ліки у будь-якого лікаря та погасити його у будь-якій аптеці керівники медичних та аптечних закладів мають завчасно до 31.03.2023 подбати про підключення до національної електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ).

10:38 31.03.2023

Благодійна циркова вистава!

31 березня 2023 року о 13:00 у приміщенні Центрального Соколівського сільського будинку культури відбудеться благодійна циркова вистава!

13:16 30.03.2023

Новини волейболу

Ігри VIII-IX турів Чемпіонату з волейболу серед жителів та працівників Соколівської ТГ у 2023 році( чоловіки) відбулися у селі Івано-Благодатне в неділю, 26 березня.

09:53 26.03.2023

Нагороджено  переможців онлайн конкурсу читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря 2023»

Нагороджено переможців онлайн конкурсу читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря 2023»

23 березня 2023 року у приміщенні Центрального Соколівського сільського будинку культури відбулося нагородження переможців онлайн конкурсу читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря 2023».

10:06 24.03.2023

Відбулося засідання тридцять третьої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

23 березня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання тридцять третьої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

08:52 24.03.2023