Планшети для ППО

Вісім планшетів для підрозділу протиповітряної оборони передали сьогодні, 11 грудня, у Соколівській сільській раді.

16:14 11.12.2023

Дебют юних футболістів

Вихованці відділення футболу комунального закладу «Соколівська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» дебютували у Чемпіонаті з футзалу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023-2024 рр. у Кропивницькому.

12:57 11.12.2023

07 грудня 2023 року під головуванням Соколівського сільського голови Інни Григорівни Завірюхи відбулося засідання сорок другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

15:38 08.12.2023

Дорогі працівники місцевого самоврядування, депутати Соколівської сільської ради, жителі громади!

Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування! Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми, дбають про благополуччя і добробут нашої громади. Сьогодні ми працюємо у нелегкий час, приймаємо важливі рішення, долаємо складні виклики, щоб захистити рідну землю від російських окупантів. Щиро дякую всім, хто щоденно натхненно всі свої зусилля спрямовує на розвиток місцевої громади та допомогу Збройним силам України в боротьбі за вільну державу і щасливе майбутнє наших дітей.  Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

08:42 07.12.2023

Аматорський хор “Калина” підтвердив почесне звання “народний”

В актовій залі Кропивницького музичного фахового коледжу у рамках семінару керівників аматорських вокально-хорових колективів клубних закладів Кіровоградської області, що відбувся 1 грудня, народний аматорський хор "Калина" комунального закладу Центрального Соколівського сільського Будинку культури Соколівської сільської ради підтвердив своє почесне звання - "народний"!

11:28 06.12.2023

Сьогодні – День Збройних сил України

Це професійне свято військовослужбовців нині стосується більшості українців, адже майже кожна родина має захисника чи захисницю, які боронять від російського агресора рідну землю.  Збройні сили - наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Щиро вітаю усіх військовослужбовців із професійним святом і бажаю кожному Ангела-охоронця! Щоб кожна родина дочекалася додому живими і здоровими своїх сина і доньку, батька, чоловіка, брата. Здоров’я, добра, Перемоги і миру! Віримо в ЗСУ! Слава Україні! Соколівський сільський голова Інна Завірюха

08:31 06.12.2023

5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Волонтер - це той, хто подає руку допомоги безплатно усім, хто її потребує. Сьогодні, в умовах війни, волонтером став практично кожен житель нашої громади – це й наші освітяни, працівники культури, діти, аграрії, пенсіонери - усі, хто підтримує наших захисників, хто допомагає ЗСУ.  Ми, як ніхто інший, знаємо про волонтерство все! Плести маскувальні сітки, готувати смачну їжу та відвозити на передову, знаходити потрібні ліки, здавати кров пораненим, передати техніку і потрібні запчастини, теплий одяг і амуніцію… І це лише частинка того, чим щодня займаються наші невтомні волонтери.

08:31 05.12.2023