Дата: від до Скинути

Соколівські спортсмени гідно представили Кіровоградську область на чемпіонаті України з велоспорту

Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в естафеті на короткому колі та командному чемпіонаті України в груповій гонці на короткому колі відбувся в Черкасах 25-26 листопада. Участь у змаганнях взяли 170 спортсменів з 19 команд. Кіровоградську області у чемпіонаті представляли юні спортсмени з села Іванівка, вихованці комунального закладу ДЮСШ “Колос” Соколівської сільської ради Станіслав Басистий та Матвій Герасімов.

17:00 27.11.2023

22 листопада 2023 року під головуванням Соколівського сільського голови Інни Григорівни Завірюхи відбулося засідання сорок першої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.        На пленарному засіданні були розглянуті питання щодо внесення змін до бюджету Соколівської сільської територіальної громади на 2023 рік та затвердження звіту про виконання бюджету Соколівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 рік.  Депутати затвердили Програму Соколівської сільської ради «Шкільний автобус» на 2024-2026 роки та  Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші на території Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.   Також  прийнято ряд рішень з адміністративно-господарської діяльності та розглянуто земельні питання. Окрім того, депутати прийняли рішення про надання одноразової грошової допомоги жителям громади.

15:37 23.11.2023

"Все буде паляниця!” Соколівська громада взяла участь у благодійній акції хліборобів області на підтримку ЗСУ

З нагоди Дня працівників сільського господарства, який відзначатимемо у неділю 19 листопада, кращі майстри-хлібопекарі з усієї Кіровоградщини презентували диво-короваї, хліб, різноманітні вироби з борошна у середмісті Кропивницького на благодійній акції «Все буде паляниця!». Смачну випічку, неймовірний коровай і яскраві таланти представила на акції серед 36 громад області і Соколівська громада. Вироби на ярмарок-акцію готували кращі майстрині громади.

13:37 17.11.2023