Підбили підсумки та нагородили найкращих

12 листопада у Соколівському центральному сільському будинку культури відбулося нагородження переможців та призерів ІІ Чемпіонату з футболу Соколівської сільської ради (ТГ) 2021року.

08:38 15.11.2021

Дотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч, це вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причин перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин.

11:08 10.11.2021

Вітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада, у День працівників культури та аматорів народного мистецтва, на сцені Центрального Соколівського будинку культури відбувалося не зовсім звичне дійство для культпрацівників громади. Саме у їхнє професійне свято вони були глядачами, а гарний святковий настрій їм дарували працівники органів місцевого самоврядування, освітяни, працівники соціального захисту та благоустрою.

08:01 10.11.2021

Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.  Призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

10:16 09.11.2021