Дата: від до Скинути

Напередодні свята Дня Захисника та Захисниць України, у Соколівській громаді 12 жовтня відбувся Турнір з футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Соколівської сільської ради.

08:59 13.10.2021

Черняхівка святкувала День народження

10 жовтня  відбулося святкування Дня села Черняхівка! Гостей привітала Соколівський сільський голова Інна Завірюха, а гарний настрій подарували аматори Соколівського ЦСБК, Черняхівської, Івано-Благодатненської та Вільненської філій. Після святкового концерту гостей частували смачною кашею, чаєм, короваєм та солодощами. Дякуємо всім огранізаторам, гостям та спонсору свята - депутату Соколівської сільської ради Валерію Семенову. Бажаємо жителям Черняхівки миру, добробуту, здоров'я та процвітання!

09:50 12.10.2021

Вітали ветерана

Час невпинний…Небагато вже залишилось справжніх героїв, учасників війни… З кожним роком все менше ветеранів зустрічають свято Перемоги.

09:20 12.10.2021

На Кіровоградщині у відділеннях "Укрпошти" облаштували пункти щеплень від коронавірусу

Відтепер у поштових відділеннях "Укрпошти" можна отримати щеплення від COVID-19. У першу чергу це стосується осіб 65+, серед яких спостерігається найвижчий відсоток летальності. Про це розповіла голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна сьогодні, 8 жовтня. "Цього тижня на Кіровоградщині спільно з «Укрпоштою» у семи відділеннях облаштували пункти щеплень. Для пенсіонерів це зручно, бо саме у відділеннях люди отримують пенсію. Уже відзавтра географія пунктів значно розшириться. Ми плануємо відкрити по області ще 14 і надалі збільшувати цю кількість",- висловилася очільниця облдержадміністрації.

14:04 08.10.2021

Під час операції "Мігрант" у Кропивницькому районі виявлено 8 порушників міграційного законодавства

Закінчились всеукраїнські профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант». Операція тривала місяць і проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції області, обласного Управління Служби безпеки та за участі інших відомств.

15:53 07.10.2021

Велике будівництво

Продовжуються роботи  з будівництва дошкільного навчального закладу у селі Черняхівка, який зводять в рамках президентської програми «Велике будівництво».

13:08 04.10.2021