Новини велоспорту

16 - 19 вересня 2021 року у м. Кропивницький відбувся відкритий чемпіонат міста Кропивницький та XXVI змагання з велосипедного спорту на шосе пам'яті ЗТУ Симоненка С.І.

08:53 20.09.2021

Успіхи у велоспорті

10-12 вересня у м. Первомайську Миколаївської області відбувся відкритий чемпіонат України у змішаній командній гонці (естафета) з велосипедного спорту.

13:04 15.09.2021

Тиждень «Безпека дорожнього руху»

14 вересня у рамках тижня «Безпека дорожнього руху» спеціаліст служби у справах дітей Оксана Малихіна, психолог Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради Олександр Зінов’єв, старший інспектор ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова та поліцейський офіцер громади Роман Носенко відвідали Назарівську загальноосвітню філію Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Диминський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та Карлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

15:00 14.09.2021

Благоустрій

У с. Соколівському біля багатоквартирних будинків, що на вул. Полинкіна, проводяться роботи з асфальтування прибудинкової території.

08:27 14.09.2021

День вулиці Лісова Поляна

4 вересня  відбулося святкування Дня вулиці Лісова Поляна у с. Івано-Благодатне! Привітали жителів зі святом Соколівський сільський голова Інна Завірюха та староста Івано-Благодатненського старостинського округу Анастасія Бобко. Святковий настрій подарували глядачам аматори Соколівського ЦСБК та Івано-Благодатненської філії Соколівського ЦСБК. Під час свята відбулося відкриття дитячого майданчика, а наприкінці усіх дітей частували солодощами місцеві підприємці!

11:29 05.09.2021