До дня усиновлення

Напередодні Дня усиновлення службою у справах дітей Соколівської сільської ради та фахівцями відділу соціальної роботи були проведені заходи, щодо популяризації розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а саме були розроблені та розповсюджені інформаційні буклети щодо сімейних форм виховання та проведені заходи присвячені Дню усиновлення.

11:50 29.09.2021

У центрі уваги здоровий спосіб життя

Начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник, та дільничний офіцер громади Михайло Моргулець провели виховну роботу зі здобувачами освіти Назарівської загальноосвітньої філії Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколовської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

08:55 29.09.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 вересня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

14:06 28.09.2021

Новини велоспорту

26 вересня відбувся ІІ етап Кубку області з велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді. У змаганнях, у різних вікових категоріях, взяли участь більше 130 учасників. Серед переможців і учасники змагань Соколівської громади.

11:36 27.09.2021

Іванівка святкувала День села

26 вересня  село Іванівка зустрічало свій 201-й День народження! Гостей свята привітали староста сіл Іванівка та Безводня - Любов Дерев'янко, гарний настрій глядачам подарували аматори Соколівського ЦСБК та Іванівської, Вільненської і Черняхівської філій.

09:15 27.09.2021

51-й фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»

25 вересня  поблизу села Шевченкове Соколівської сільської ради на території музея-заповідника Івана Карпенка-Карого «Хутір Надія» відбулись урочистості з нагоди 51 фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

09:05 27.09.2021

День села у Миколаївці

25 вересня  у селі Миколаївка відбулося святкування Дня села! Гостей щиро привітали Соколівський сільський голова Інна Завірюха, староста Миколаївського старостинського округу Інна Горбунова, та директор Кіровоградського обласного центру народної творчості Тетяна Назаренко.

08:56 26.09.2021