1 жовтня  - Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні це також і День ветерана.

09:57 01.10.2021

Закінчився чемпіонат Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу 2021 року

26 вересня останніми футбольними матчами закінчився сезон Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області. У цьому році, дебютувавши у чемпіонаті області, наша команда "Скіф" посіла 5 місце у турнірній таблиці і набрала 19 очок. Дебютний сезон для команди був не легким, з поразками та перемогами. Але наші хлопці гідно представили громаду на футбольній арені області, показали злагоджену, командну гру та волю до перемоги.

09:15 01.10.2021

Привітали педагогічних працівників

30 вересня, напередодні професійного свята, у Соколівському центральному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти.

16:23 30.09.2021

30 вересня - День усиновлення

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

11:11 30.09.2021

Вітали дітей

Щороку, 30 вересня, Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково відзначається у День святих Віри, Надії та Любові та їх матері Софії.

08:51 30.09.2021