Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.  Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:

10:14 04.11.2021

Урядові зміни до Бюджетного кодексу під Держбюджет на 2022 рік

Кабінет Міністрів України хоче ліквідувати бюджети розвитку міст й дозволити Мінфіну та місцевим держадміністраціям права ініціювати зупинку рішення про місцевий бюджет – такі зміни, зокрема, Уряд разом із проектом Держбюджету на 2022 рік (№6000) подав зміни до Бюджетного кодексу(№ 6062).

11:28 19.10.2021

Новини культури

14 жовтня народний аматорський хор "Калина" та вокальний квартет "Козаки Степовики" КЗ "Центрального Соколівського сільського будинку культури" (керівник - заслужений працівник культури України Григорій Андрійович Палій) стали учасниками IV Всеукраїнського фестивалю козацької пісні в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

08:58 19.10.2021

Шановні воїни, ветерани війни і військової служби, захисники рідної землі!

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

07:00 14.10.2021

Вшанували пам'ять загиблих захисників України

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, на Алеї Слави Ровенського кладовища у Кропивницькому та кладовищі у с. Черняхівці представники Соколівської громади вшанували пам'ять наших земляків, які загинули на Сході країни в боротьбі за Україну.

11:58 13.10.2021