Ділилися досвідом роботи у сфері соціального захисту населення

23 лютого з метою обміном досвіду Соколівську громаду відвідали гості з Олександрівської селищної ради Кропивницького району - начальник відділу соціального захисту населення Олександрівської селищної ради Ірина Антіпова та спеціалісти відділу.

16:23 23.02.2021

Засідання виконкому

23 лютого Соколівський сільський голова Інна Завірюха провела засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

13:20 23.02.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 лютого під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

11:24 23.02.2021

ВИСНОВОК щодо результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду спеціаліста І категорії фінансового відділу   Соколівської сільської ради

ВИСНОВОК щодо результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду спеціаліста І категорії фінансового відділу Соколівської сільської ради

За результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду спеціаліста І категорії фінансового відділу Соколівської сільської ради переможницею конкурсу визначено Корнієць Олену Ігорівну.

14:18 19.02.2021

Методична допомога старостам

18 лютого керуючий справами виконавчого комітету Соколівської сільської ради Ольга Яценко за участі начальника відділу"Центр надання адміністративних послуг" Соколівської сільської ради Ганни Гончар провела семінар-навчання із старостами сіл та старостинських округів сільської ради.

14:54 18.02.2021

Боротьба з негодою

Лютий надолужив усі зимові вибрики погоди: засипав снігом, лив дощем і мочив відлигою. Останні дні видалися сніжними і морозними. Захурделило так, що подекуди сільські дороги стали непроїзними. Утім негода не чекає робочих днів. Тож техніка відділу благоустрою Соколівської сільської ради працює і у день і вночі , аби з сіл люди могли виїхати. Всього у роботах задіяно 4 одиниці техніки та 7 працівників.

11:27 16.02.2021