Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Результати проєкту EU4Skills: зайнятість випускників за професіями зварників

У попередньому матеріалі проєкту EU4Skills, розміщеному у Фейсбуці на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості, йшла мова про випускників-зварників. Наразі буде наведена інформація про їхню зайнятість.

08:17:12 10.05.2022

Результати проєкту EU4Skills: рівень підготовки випускників-зварників

У попередньому матеріалі проєкту EU4Skills, розміщеному на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук, ішлося про зайнятість випускників-зварників. У цьому матеріалі надається інформація про рівень підготовки таких випускників.

08:16:34 10.05.2022

Які існують механізми недопущення дискримінаційної реклами?

У матеріалі на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук, що був присвячений Всесвітньому дню соціальної справедливості, йшлося про загальні правові норми, які забезпечують рівність прав жінок і чоловіків. Було зазначено, що більш детально питання рівності, недопущення дискримінації будуть висвітлені згодом. Наразі будемо вести мову про недопущення дискримінаційної реклами.

08:14:02 10.05.2022

Бажаєте опанувати сучасні методи утримання і розведення бджіл? Навчайтеся за сприяння служби зайнятості

09 травня 2022 року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинаються курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Бджільництво».

08:13:52 10.05.2022

Топ-10 найзатребуваніших професій Кіровоградщини

Станом на 01 травня 2022 року на Кіровоградщині залишалися 923 вільних робочих місця, у тому числі на посади професіоналів та фахівців – 258 вакансій, на посади за робітничими професіями – 385 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації, – 141 вакансія.

08:12:41 10.05.2022

Чи є допустимим в оголошеннях про вакансії підприємств у сфері зброї зазначення віку претендентів?

Відповідно до статті 24-1 Закону України “Про рекламу” забороняється в рекламі про вакансії (прийом на роботу) зазначати вік кандидатів (крім випадків, визначених законодавством).

08:11:24 10.05.2022

Курси підвищення кваліфікації: опануйте нові знання та нові бухгалтерські програми

Якщо ви бухгалтер і за якихось причин мали вимушену перерву в роботі, або ж хочете удосконалити навички в бухгалтерській справі і стати більш упевненим на ринку праці, пропонуємо вам курси підвищення кваліфікації за напрямом «Комп’ютеризований бухгалтерський облік».

14:24:02 29.04.2022

Майже 20 роботодавців Кіровоградщини, які працевлаштували переселенців, звернулися за компенсацією

В обласному центрі зайнятості повідомляють, що станом на 29 квітня центри зайнятості та філії обласного центру зайнятості отримали від роботодавців 17 пакетів документів для отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

13:11:53 29.04.2022

Чи є допустимим в оголошеннях про вакансії продавців зазначення віку претендентів?

13:10:12 29.04.2022